O mnie

Projektowanie i aranżowanie wnętrz jest dla mnie przygodą i wspaniałą formą ekspresji. Pozwala mi realizować siebie na drodze do konkretnego celu, jakim jest oczekiwany przez Ciebie efekt – czyli udany, zaakceptowany przez Ciebie projekt, który wchodzi ostatecznie w fazę realizacji.

Celem mojej pracy jest to aby pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas urządzania lub tzw. ‘odświeżania’ Twojej przestrzeni życiowej bądź usługowej. Bardzo ważne jest dla mnie to, aby poprzez moją pracę osiągnąć jak najwyższy poziom Twojej satysfakcji i zadowolenia. Dlatego dokładam wszelkich starań aby świadczone przeze mnie usługi projektowe były na jak najwyższym poziomie, tak aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju na wszystkich etapach prac projektowych.

Aby uzyskać wspomniany cel, staram się abyśmy byli w bieżącym kontakcie oraz współpracowali na każdym etapie prac projektowych. Wsłuchuję się w Twoje opinie, a następnie kreuję koncepcję wnętrza, tak aby przechodząc przez poszczególne etapy tworzenia dokumentacji projektowej, dojść do etapu realizacji, czyli wdrożenia w życie wcześniej zaplanowanej i zaprojektowanej idei Twojego wnętrza. ‘’Bo żyjesz we wnętrzu..’’

Dla mnie oznacza to, żeby tak zaprojektować Twą przestrzeń, aby była ona jak najbardziej spójna z Twoim usposobieniem, upodobaniami, maksymalnie zindywidualizowana, ergonomiczna. Zależy mi na tym, aby osoba w niej przebywająca mogła poczuć się jak najbardziej swobodnie, komfortowo, twórczo, inspirująco..

W swojej pracy kieruję się wyobraźnią, wykorzystuję własne pokłady inspiracji oraz wielkie zamiłowanie do kształtów i kolorów. Inspiruje mnie szeroko pojęta sztuka, zarówno ta klasyczna jak i nowoczesna oraz użytkowa. Maksymalnie wykorzystuję światło i jego iluminacje w przestrzeni. Lubię łączyć style, faktury i materiały z nową technologią.

Bliska jest mi spokojna, elegancka estetyka nowoczesnego wnętrza, którego indywidualny charakter często wydobywają korespondujące ze sobą, wyraziste akcenty – desenie, formy i nasycone kolorystycznie dodatki. Mam słabość do naturalnych materiałów, takich jak kamień, czy drewno, ale lubię też wdrażać nowe, innowacyjne rozwiązania materiałowe, które często są zdecydowanie bardziej plastyczne, można je dowolnie kształtować, ale również łączyć z tymi bliskimi mi żywiołami ognia, ziemi i wody..

Kanapa